Mbi 53 mijë fëmijë kryejnë kontrollin e syve në shkollat e Tiranës, rreth 5500 me problematika

27 Maj, 11:45

Shërbimi dentar dhe i kujdesit për shikimin janë dy programet për fëmijët në shkolla që i ka parë nga afër ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në shkollën 9-vjeçare “Lasgush Poradeci” në Kombinat.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha