'Mbrëmë u zbulua kush ishte patronazhisti i kryeministrit tonë’, Meta: Ditën e zgjedhjeve do jem në Vlorë, komisionarët e opozitës të gatshëm të japin jetën

19 Prill, 14:16

Presidenti Ilir Meta, në një konferencë për mediat, foli për zgjedhjet e 25 prillit dhe publikimit të të dhënave të qytetarëve. Meta e cilësoi si krim publikimin e të dhënave dhe i bëri thirrjeve organeve të drejtësisë që të hetojnë këtë sipas tij aferë. Ai tha se më 25 prill do të jetë në Vlorë, për të ndjekur nga afër procesin e numërimit të votave. Ndërkaq e konsideroi Presidentin serb, Aleksandar Vuçiç patronazhist te Edi Ramës.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha