Me 20 skuadra dhe dy grupe, Superliga luhet si 'Champions-i' me sistem vajtje-ardhje! Ndeshjet çdo mesjavë

19 Prill, 13:14

Shoqata Europiane e Klubeve që ka njoftuar krijimin e Superligës ka bërë gati edhe strukturën se si do organizohet ky kompeticion. Ideja është që të përbëhet nga 20 skuadra, të cilat do luajnë me sistem vajtje-ardhje çdo të mërkurë, duke filluar nga muaji gusht.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha