‘Më 25 prill Shqipëria fiton, me Bashën edhe Monën super koalicion’, publikohet kënga komike kushtuar PD dhe LSI

2 Prill, 11:48 | Përditesimi i fundit: 2021-04-02 11:49:47

Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit kanë sjellë edhe shumë reagime, duke mos munguar edhe ato komiket dhe ironizueset.

Ditët e fundit është publikuar një këngë humoristike, kushtuar koalicionit PD-LSI.

Më 25 prill Shqipëria fiton, me Bashën edhe Monën super koalicion, më 25 prill Shqipëria do të ec se ka 8 vite që në vend ngec”, thuhet në këngë teksa shoqërohet edhe me kërcimin e një burri.

“S’kemi punë s’kemi lekë veç stres kemi më 25 prill plako ndryshon sistemi”, thuhet në fund të këngës

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha