Më i korruptuari dhe më i përkëdheluri. Telefonuesi “skanon” Presidentin Meta

19 Shtator, 09:23 | Përditesimi i fundit: 2020-09-19 10:10:21

Shumë i ashpër ishte në qëndrimin e tij për Presidentin e Republikës Ilir Meta një telefonues në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria nuk la gjë pa thënë duke e cilësuar Metën si politikanin më të korruptuar dhe njëkohësisht më të përkëdhelurin e politikës shqiptare. Ndiqeni mendimin e tij.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha