Me maskë anti-COVID e kapele, del videoja nga djegia e makinës së shefit të paraburgimit në Vlorë...autorët ia mbathin vrapit

27 Nëntor 2020, 09:26 | Përditesimi i fundit: 2020-11-27 10:52:12

Report Tv ka siguruar videon nga djegia e makinës së shefit të paraburgimit në Vlorë. Siç shohet në pamjet që Report Tv sjell, fillimisht ka mbërritur një nga autorët, kontrollon fillimisht zonën dhe më pas mbërrin autori tjetër. Pasi ka thyer xhamin e përparmë nga ana e shoferit, kanë hedhur shishen me benzinë dhe janë larguar me shpejtësi. 

  •  

Kategori të tjera