Me maskë dhe kallashnikov, Ora News 'blindohet' nga Policia

3 Gusht, 17:09

Pas vendosjes së sekuestros, Policia ka zbarkuar në televizionin Ora News dhe RTV Ora, në pronësi të Ylli Ndroqit. Siç shihet në pamjet e sjella nga Report Tv, dy TV janë blinduar nga uniformat blu. Ora News dhe RTV Ora janë 2 nga 26 pasuritë e sekuestrua ditën e sotme të Ylli Ndroqit, pasi ky i fundit akuzohet për trafik heroine.

  •  

Kategori të tjera