“Me prag 1% bëhen deputetë dhe qerrexhinjtë” qytetari: Më ka marrë malli për ministrin e Bujqësisë

25 Shtator, 09:57

Kundër pragut elektoral prej 1% ishte një telefonues në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se me këtë nivel pragu deputet bëhen edhe shoferët dhe qerrexhinjtë duke sqaruar se deputeti duhet të jetë balli kombit dhe njeri me cilësi. Më pas zotëria tha se e kishte marrë malli për ministrin e Bujqësisë. Ndiqeni pse.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha