Mesazhi i një nëne që kërkon qetësi: Populli të uli gjakrat, politikanët ua kemi lënë Zotit

20 Prill, 10:03

Një thirrje të sinqertë edhe si nënë bëri një zonjë mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Nisur nga ngjarja e Kavajës dhe frika e tensionimit të situatës para zgjedhjeve zonja i bëri thirrje qytetarëve për qetësi dhe tha: Politikanët ua kemi lënë Zotit të merret ai me ta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha