“Meta është çmendur nga pasuria”, qytetari bën ironi: Basha nuk fiton vota duke lyer flokët me bojë

22 Tetor, 10:16 | Përditesimi i fundit: 2020-10-22 11:37:22

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun një telefonues mallkoi politikanët duke thënë që t’i kapi virusi Covid. Më pas zotëria pati edhe një thirrje për popullin shqiptar kur tha të shkojmë në Presidencë dhe se Meta është çmendur nga pasuria. Komunikimin e mbylli me dy fjalë edhe për Lulzim Bashën.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha