“Meta, Mediu e Kryemadhi karta të “djegura” telefonuesi: Berisha si Hitleri, të dalë në pension

28 Shtator, 10:27 | Përditesimi i fundit: 2020-09-28 10:34:51

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues foli për temën e ditës dhe tha se koalicionet duhet të bëhën pas zgjedhjeve. Më pas zotëria përmendi emrat e Metës, Mediut e Kryemadhit dhe tha se janë kartë e “djegur” ndërsa për Sali Berishën sqaroi se mban peng PD-në dhe duhet të dalë në pension.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha