Meta nuk i jep dorën Voltana Ademit, përshëndetje me përulje dhe dorën në zemër

7 Prill, 13:31

Kreu i shtetit Ilir Meta ka respektuar rregullat duke mos i dhënë në fund dorën kryetares në detyrë të Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, gjatë vizitës që pati sot në këtë qytet. Një masë mbrojtëse kjo ndaj infektimit nga COVID-19. Për më shumë ndiqni videon e përshëndetetjes në distancë mes tyre, zonja Ademi me dorën në zemër, ndërsa Meta me përulje. 
 

Kategori të tjera