Militanti i PD i merr çelësin drejtuesit të një automjeti, ndërhyn Fatmir Mediu

25 Prill 2019, 18:12 | Përditesimi i fundit: 2019-04-25 22:32:08

Në zonën e ish-doganës së Tiranës është shënuar një incident ku një protesues i ka marrë çelësin e automjetit dhe e ka hedhur në zonën ku bëhen punime.

Kreu i PR ka ndërhyrë duke i dhënë çelësin shoferit i cili ka rënë pre e këtij incidenti, duke i kërkuar dhe ndjesë për situatën e krijuar.

Kategori të tjera