“Mjekët marrin më shumë se deputetët”, zonja rrëfen: Pagova mbi 15 mijë euro dhe i afërmi vdiq

25 Shtator, 09:59

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zonjë që u bë pjesë e telefonatave ishte kundër rritjes së pagës së mjekëve duke thënë se ata marrin më shumë se deputetët. Më pas ajo rrëfeu edhe historinë e një të afërmi të saj kur tha se kishte paguar deri në 15 mijë euro në spital dhe personi kishte ndërruar jetë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha