Momentet kur shemben objektet te zona e 'Astirit'

12 Nëntor 2019, 11:33

Përfundon aksioni për shembjen e 5 objekteve në zonën e Unazës së re, ndërkohë që vijon aksioni për shembjen e tre objekteve të tjera të parashikuara për ditën e sotme. Deri më tani janë shembur 2 biznese dhe 3 banesa. Report Tv sjell pamje nga aksioni i IKMT.

Kategori të tjera