Momenti kur iriqi ‘ia mbath me të katërta’ prej zjarrit te pylli i Poros në Vlorë

8 Shtator, 21:31 | Përditesimi i fundit: 2020-09-08 22:04:29

Pamje të trishta vijnë nga zona e mbrojtur e Poros në Vlorë, ku gjallesat që ndodhen në atë zonë po luftojnë me flakët dhe mund të quhet shumë me fat nëse kush ka shpëtuar. Zjarri fatmirësisht është vënë nën kontroll,  por nuk mund të thuhet se risku ka ikur. Automjetet zjarrfikëse dhe policia ndodhen aty në gadishmëri.

Kategori të tjera