“Monika shkollon fëmijët me 200 mijë euro në vit në Angli”, qytetari: Kujt t’ia jap votën?!

17 Janar, 09:47 | Përditesimi i fundit: 2021-01-17 10:25:52

Një qytetar që u bë pjesë e emisionit të mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli kundër politikanëve në përgjithësi, duke analizuar disa fakte dhe ngjarje që kanë ndodhur në Shqipëri. Unë jam kundër Edi Ramës tha ai, por më thoni kujt t’ia jap votën, Bashës apo Kryemadhit që nuk japin asnjë shpresë për shqiptarët dhe që janë të përfolur për afera dhe korrupsion…?! Kryemadhi i ka fëmijët në Angli dhe i shkollon me 200-300 mijë euro në vit dhe unë të votoj për këta, u shpreh ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha