Mori pak vota preferenciale, Bislim Ahmetaj për Berishën: Personalitet me cikël të mbyllur politik, s’duhej të garonte për deputet

29 Prill, 21:52

Kryetari i ‘Grupimit ‘90”, Bislim Ahmetaj duke folur për votat preferenciale të kandidatëve dhe renditjen e ish-kryeministrit Sali Berisha te më pak të votuarit në PD tha në emisionin Repolitix në Report Tv se ai tha se është një personalitet me cilkël të mbyllur në politikë dhe se sipas tij duhet të mos kishte kandiduar por të ishte tërhequr.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha