“Mos më shiko në sy se të vrava” Vlonjati ngre alarmin: 16-vjeçarët lëvizin me pistoletë

19 Shtator, 09:22 | Përditesimi i fundit: 2020-09-19 10:11:03

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues mik i programit ngriti alarmin për situatën e kriminalitetit në vend. Ai tha se qytetarët po vriten për një fjalë goje duke marrë si shembull ngjarjen e djeshme në Durrës. Zotëria kërkoi rikthimin e ligjit me vdekje dhe uljen e numrit të deputetëve.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha