Murrizi: Falenderoj kryeminisitrin për hapjen e berberhaneve, dasht zoti 'hap' dhe gjëra të tjera

14 Maj, 15:39 | Përditesimi i fundit: 2020-05-14 16:01:26

Përveçse debateve në parlamentin shqiptar pati dhe momente humori, njëra prej të cila ishte dhe batuata e deputetit Murrizi. Ai falenderoj kryeministrin Rama për hapjen e berberhaneve dhe sipas tij kolegët e parlamentit shpëtuan nga 'look' i keq i ktyre ditëve. Në fund të fjalës ai shpreson se kryeministri Rama të 'hap' dhe 'asortimente' të tjera.

Kategori të tjera