Murrizi i vendosur: Nuk votoj marrëveshjen zgjedhore pa lista të hapura!

7 Korrik 2020, 21:02

Kryetari i grupit Demokrat, Myslim Murrizi pas takimit prej dy orësh me kryeministrin Edi Rama dhe Rudina Hajdarin është shprehur i vendosur që nuk do ta votojë marrëveshjen zgjedhore nëse nuk hapen listat.

Kategori të tjera