Ndërrojnë jetë dy foshnje në Berat, prindërit: Dyshojmë se u helmuan nga qumështi

26 Janar, 19:26 | Përditesimi i fundit: 2020-01-26 20:43:31

BERAT-Dy foshnje 5 muajshe, binjakë kanë ndërruar jetë ditën e sotme. Burime për Report pohojnë se foshnjet janë dërguar pa jetë në spital, pavarësisht tentativës së prindërve. Foshnjet që ndërruan jetë janë R. Agalliu dhe R. Agalliu. Nga autopsia nuk ka rezultuar të ketë pasur shenja helmimi në trupin e tyre, edhe pse prindërit kanë pasur dyshime se foshnjet mund të jenë helmuar nga qumështi me kuti, me të cilin nëna i ushqente që nga dita e lindjes.

Kategori të tjera