Ndodh edhe kështu, kërkonte djalin në 'Pa gjurmë', i biri e telefonon live nënën

3 Korrik, 18:14

TIRANË- Një rast urgjent që u denoncua në emisionin investigativ ‘Pa Gjurmë’ gjeti zgjidhje që në minutat e para të transmetimit live.  Kjo ndodhi me rastin e Perikli Lamajt, i cili humbi kontaktet nga Uellsi i Anglisë. Nëna, Gëzime Lamaj ishte duke rrëfyer për të birin dhe një zile telefoni u dëgjua në studio.

Kategori të tjera