Në 4 muaj në shqipëri kanë hyrë mbi 1 mln shtetas të huaj, operatorët turistikë: Çmimet këtë vit 15-30% më të larta

26 Maj, 23:08

Finalja e madhe mes Romës dhe Feyenoord e zhvilluar mbrëmjen e 25 majit, ka rritur pritshmëritë e operatorëve turistikë për një sezon turistik më të suksesshëm sesa ishte parashikuar. Ndërkohë vetëm në 4 muajit e parë në vend kanë hyrë mbi 1 milionë shtetas të huaj, ndërsa 90% e hoteleve të bregdetit sipas operatorëve thonë se janë rezervuar, edhe pse këtë vit çmimet janë 10-30% më të larta.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha