Në kërkim të vrasësve të Bujar Çelës/ Makina s’i bindet patrullës në Elbasan, RENEA i vihet në ndjekje

17 Shtator, 21:55

Policia e Elbasanit dhe Renea kanë ngritur postblloqe në rrethrotullim e Brandasheshit, ndërsa forca të shumta  janë vendosur në ndjekje të një makine, e cila nuk i është bindur urdhrit të patrullës për të ndaluar duke u larguar me shpejtësi. Nuk dihet se përse drejtuesi nuk i është bindur duke ngritur dyshime që mund të kenë lidhje me vrasjen e Çelës.

  •  

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera