“Në spital duhet xhepi plot”, zotëria zbulon vjedhjen: Votoj Andin dhe numërohet për…

24 Shtator, 10:22 | Përditesimi i fundit: 2020-09-24 12:25:52

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues tha se ka pasur raste kur ai ka votuar për një kandidat dhe vota është numëruar për një tjetër duke theksuar se votat vidhen. Më pas qytetari denoncoi çfarë ndodh në spitale duke thënë: “Në spitale duhet ta kesh xhepin plot pasi nuk të prek askush me dorë.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha