“Në uzina prodhohej flori, po ku shkoi?! E hëngrëm njëherë, tani prapë?”

17 Janar, 11:57 | Përditesimi i fundit: 2021-01-17 13:25:45

Një prej telefonuesve në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe Ju” një qytetar u ndal duke I treguar me emra tek uzinat e dikurshme ku prodhohej edhe flori, sipas tij. Po kush e vodhi, shtroi pyetjen ai e ndërsa tregoi edhe se për kë duhet të votojnë shqiptarët sipas tij, madje duke përdorur edhe një shprehje popullore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha