Negociatat e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë për zgjerimin e BE, Varhelyi pesimist

17 Qershor, 17:36

Ndryshe nga Charls Michel një ditë më parë, komisioneri i BE-së për zgjerim, Oliver Varhelyi duket pesimist për negociatat e Maqedonisë së Veriut e për rrjedhojë edhe të Shqipërisë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha