''Nëse Meta bëhet kryeministër e Berisha president, Shqipërisë do i ndodhë…''

13 Shtator, 10:53

Përveç temës së ditës në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” me moderator gazetarin Besard Jacaj në Report TV, qytetarët nuk lanë pas as politikën. Një telefonues tha se nëse Ilir Meta bëhet kryeministër e Sali Berisha president, Shqipëria do të bëjë shumë hapa prapa.

Programe të tjera

Shiko të gjitha