Nga floriri te shkollimi i fëmijëve, telefonuesi i drejton 3 pyetje Venecias për Presidentin Meta

27 Tetor, 09:55

Dërgimi i Kodit zgjedhor në Komisionin e Venecias ka ngjallur diskutim në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një telefonues ka komentuar veprimin e Presidentit për dërgimin e Kodit në Venecia por i ka drejtuar Komisionit tre pyetje për kreun e shtetit Ilir Meta. Ndiqini pyetjet e zotërisë për Venecian lidhur me Presidentin.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha