Ngjarja e Kavajës përplas keq telefonuesit: Gjaku do lahet me gjak, njerëzit nuk rrinë duarkryq

20 Prill, 10:01
  1. Për ngjarjen e Kavajës dhe ditët e fundit të fushatës elektorale u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri e dënoi ashpër atë që ndodhi në zyrën e PD-së në Kavajë dhe tha se njerëzit nuk mund të rrinë duarkryq dhe se gjaku do lahet me gjak.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha