Nis procesi/ Zgjedhjet e brendshme në LSI, votohet për kryetaren Kryemadhi dhe delegatët e Konventës Kombëtare

21 Nëntor, 10:16 | Përditesimi i fundit: 2020-11-21 10:56:34
  • Lëvizja Socialiste për Integrim zhvillon sot procesin zgjedhor për strukurat e reja drejtuese të saj.

    Votimi, i cili për pjesën dërrmuese të anëtarëve do të kryehet onlline, ka filluar prej orës 9:00 të mëngjesit dhe do të zgjasë deri në 16:00.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera