Nuk është kurrë vendi dhe koha e gabuar, i riu sirian falet në rrugën pranë Sheshit Shqiponja

25 Shkurt, 13:53

Nuk është kurrë vendi dhe koha e gabuar për të manifestuar besimin!

Siç duket edhe në video, i riu sirian është ulur në gjunjë në një cep të rrugës dhe po falet.Rituali mysliman fetar, ka ndodhur pranë Sheshit Shqiponja.  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha