“Nuk është më e mirë se gruaja ime” dibrani i kthehet keq Kryemadhit për mbajtjen e maskës

8 Mars, 09:52

Kritika kishte një zotëri nga Dibra për opozitën dhe Presidentin Meta. Duke telefonuar në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai iu drejtua me dy fjalë kryetares së LSI Monika Kryemadhi për mbajtjen e maskës duke i kërkuar që ta mbajë maskën pasi sipas tij nuk është më e mirë se gruaja e zotërisë apo gratë e tjera që e vënë maskën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha