“ Nuk ka Covid” plas keq mes telefonuesve: Do mallkoj si grua e keqe, ajo zonja ta provojë vetë

31 Tetor, 10:21

Me replika në distancë u shoqërua emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv sot. Një zonjë deklaroi se nuk ka Covid ndërsa një zotëri në telefonatën pasuese iu përgjigj ashpër madje edhe duke mallkuar. Ai tha” Korona është në gjithë botën si mund të thotë ajo zonjë që nuk ka Covid. Unë sot do mallkoj si një grua e keqe që ajo zonja ta provojë njëherë vet” Ndiqeni të plotë mendimin e zotërisë.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha