Numërimi drejt fundit në Sarandë, PS-PD bëjnë paqe, Ina Zhupa përqafohet me ministren Denaj

27 Prill, 15:40

Partia Socialiste dhe ajo Demokrate duket se kanë bërë paqe në qarkun e Vlorës. Socialistët kanë marrë 52.56 % të votave e ndërsa demokratët 33.84 %, e përkthyer në mandate , 8 me 4.

Tani më është krijuar një panoramë e qartë për të cilën janë të vetëdijshëm edhe kandidatët e të gjithë forcave politike.

Në mbyllje të procesit të numërimit në një nga KZAZ në Sarandë, është parë edhe një përqafim miqësor mes dy "rivaleve", ministres Denaj dhe Ina Zhupës. Një që e tillë ka bërë që të pranishmit të shpërthejnë në duartrokitje. 

Kjo është një pamje shumë e bukur në përfundim të një gare dhe që duhet të jetë e tillë me të gjithë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha