Ovacione dhe shishe kundër Bashës nga aktivistët e mbrojtjes së Teatrit

18 Maj 2020, 20:21

Në momentin që në protestë mbërriti Lulzim Basha pati disa shkëmbime verbale dhe tension mes protestuesve. Situata nuk ishte e qartë por sipas informacioneve mësohet se ovacionet erdhën nga disa të rinj, tifozë të ekipit të futbollit të Tiranës, që kundërshtuan me gishtin poshtë ardhjen e Lulzim Bashës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha