Pakistan, rrëzohet avioni me 100 pasagjerë dhe tetë anëtarë të ekuipazhit në bord

22 Maj, 13:34

Një avion pakistanez Airbus A-320 është rrëzuar në qytetin Karachi të Pakistanit.

Autoritetet kanë njoftuar se avioni po transportonte rreth 100 pasagjerë dhe tetë anëtarë të ekuipazhit.

Kategori të tjera