Pamje të reja, momenti kur qëllohet ndaj hotel Volorekës

12 Gusht, 11:46 | Përditesimi i fundit: 2020-08-12 11:57:59

Pamje të reja nga sulmi me armë në hotel Voloreka në Tushemisht. Një video e siguruar nga Report Tv nga një tjetër kënd i hotelit, tregon momentit kur autori i maskuar ka qëlluar me breshëri kallashnikovi ndaj hotel Volorekës, ku plumbat ishin në drejtim të dhomës së djalit të pronarit dhe dhomave ku qëndronin turistët.

Kategori të tjera