PAMJET E RRALLA nga tentativa e vrasjes në Tiranë, polici hero shpëton çiftin

19 Prill, 13:42

Një polic gjakftohtë shpëtoi sot vrasjen e një çifti në mes të Tiranës. Burrë e grua ishin konfliktuar për një parakalim të makinës me një person i sapo dalë nga burgu i cili në agresivitet e sipër tentoi të fusë burrin dhe gruan shtatzënë nën rrotat e makinës. Këto janë pamjet që Report Tv siguron dhe që shfaqin të gjithë dinamikën e çfarë ka ndodhur në zonën e Yzberishtit në Tiranë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha