Pamjet kur kamionçina largon mjetin e djegur të autorëve nga zona me ullishte

20 Korrik 2020, 19:37

Pas shuarjes së flakëve kamionçina ka bërë transportimin e mjetit të djegur të përdorur nga autorët për ekzekutimin e Emiljano Ramazanit. Mjeti u braktis dhe u dogj mes ullishtave të Paprit dhe Vidhasit. Makina tip 'Volkswagen" do të ekzaminohet nga policia për të zbuluar prova të reja nga ekzekutimi dhe autorët që e braktisën dhe e dogjën atë.

  •  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha