Parashikimi i motit për ditën e sotme, temperaturat arrijnë në 34 gradë

28 Maj, 07:23

Paraditja do të jenë në dominimin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave të cilat më të fokusuar do të jenë përgjatë shtrirjes Lindore.

Ndërsa pasdite do të shtohen vranësirat në vend, ku parashikohet që ato të sjellin rrebeshe afatshkurtër dhe të izoluara në zonat Juglindore dhe Veriore.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha