“Parti hajdute, xhaketa të kthyera mbrapsht!” Qytetari: Të mos i votojnë se nuk i duhen kujt!

28 Shkurt, 11:03

I ka cilësuar hajdute partitë që garojnë për zgjedhjet e 25 prillit për Parlamentin njëri prej qytetarëve që u bë pjesë e emisionit të mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju”. Janë xhaketa të kthyera mbrapsht dhe nuk duhen votuar ka thënë ai, e ndërsa u ndal edhe kandidatët e pavarur që sipas tij duken si sekretarë të kooperativave bujqësore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha