Partitë e reja i krijoi Rama, zonja i kthehet keq Bashës: A ke fytyrë, ata janë shokët e tu

28 Tetor 2020, 09:51

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues gazetarin Andi Kapxhiu telefonoi një zonjë që së pari kishte dy fjalë për Presidentin Meta dhe më pas në lidhje me krijimin e partive të reja iu drejtuar Lulzim Bashës duke i thënë: A ke fytyrë kur thua që ato parti i krijoi Rama pasi ata janë shokët e tu” Ndiqeni të plotë mendimin e zonjës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha