“Partitë e reja mbinë si kërpudhat pas shiut”, telefonuesi kundër: Hanë në kurriz të popullit

29 Tetor, 10:04 | Përditesimi i fundit: 2020-10-29 14:51:13

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri që telefonoi ishte kundër krijimit të partive të reja. Ai tha se partitë e reja po mbijnë si kërpudhat pas shiut dhe sqaroj: “Krijohen për të marrë ca fonde dhe për interesa. Jam kundër sepse hanë në kurrz të popullit”. Ndiqeni mendimin e zotërisë.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha