Partizani cakton 'Selman Stërmasin' për Qarabag-un, trajneri Lerda në pritje të Ekuban

3 Korrik 2019, 19:01

Partizani ndeshjen e parë eliminatore të ‘Champions League’ kundër Qarabagut do ta luajë në stadiumin ‘Selman Stërmasi’. Ka qenë vetë klubi që ka njoftuar në faqen zyrtare për këtë vendim duke patur parasysh faktin që më herë ishte përmendur ‘Elbasan Arenën’. Kjo me arsyen se në ‘Selman Stërmasi’ nuk mund të luhet me drita për shkak të ndriçimit të dobët dhe si rrjedhojë ndeshja e 10 korrikit do të nisë nga ora 17:30.

Kategori të tjera