Partizani pret 'makthin' Bylis, Sormani: Do të futemi në fushë me kokën ulur

21 Shkurt, 15:11

Të shtunën do të luhen katër ndeshjet që mbyllin edhe javën e 23 të Superligës, me Partizanin që në ‘Air Albania’ do të presë ekipin e Bylisit, ballshiotët të cilët në ndeshjet e para i kanë marrë një fitore dhe një barazim skuadrës kampione në fuqi. Partizani gjithsesi vjen nga një moment i mirë pasi ka tre fitore radhazi, ndërsa në prag të këtij takimi trajneri Adolfo Sormani është shprehur:

Kategori të tjera