Pas takimit me Begajn, ish-Presidenti Topi ikën nxitim, 'Jaguari' luksoz has në tokë, VIDEO nga 'përplasja'

9 Qershor, 11:13

Një "incident" i vogël është regjistruar në përfundim të takimit të presidentit të ri Bajram Begaj me paraardhësit e tij, Alfred Moisiu dhe Bamir Topi. Siç shihet në videon që sjell Report Tv, makina e Bamir Topit për shkak se është shumë e ulët është përplasur me trotuarin. Përplasja ka qenë e konsiderueshme dhe mund të dëgjohet edhe në videon e sjellë nga Report Tv.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha