“PD ka mbledhur pleqtë e Krujës”, shkodrania: U mësuam me aromën e Ramës, s’duam ta përziejë

25 Shkurt, 11:24

Një zonjë nga Shkodra telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe komentoi temën e ditës zhvillimet në opozitë. Ajo tha se PD ka bërë koalicion me pleqtë e Kruëjs dhe ky është turp. Kemi 8 vjet që jemi mësuar me aromën e Edi Ramës dhe nuk duam ta përziejmë mbylli bisedën shkodrania.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha