“PD parti terroriste si Agimi i Artë” vlonjati denoncon: Që nga 1991-shi ka vrarë 20 mijë njerëz

8 Tetor, 10:30

Një telefonues nga Vlora ishte shumë i ashpër me Partinë Demokratike. Duke u bërë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai e krahasoi PD-në me Agimin e Artë që u shpall organizatë terroriste dhe tha se Partia Demokratike ka bërë më shumë vrasje se Agimi i Artë. Ndiqeni denoncimin e telefonuesit.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha